تصویر اختصاص 7 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار به پروژه های سه گانه عمرانی شهر سوزا

اختصاص 7 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار به پروژه های سه گانه عمرانی شهر سوزا

مدیر فنی و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم از اختصاص 7 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار به عملیات خاکی جاده ورودی، جدول گذاري و کف فرش خيابان،کوچه ها و محلات شهر سوزا خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، حسین ناصری نژاد با اعلام این خبر اظهار داشت: عملیات ایجاد جاده خاکی ورودی شهر سوزا به منظور تسهیل در تردد و دسترسی استفاده کنندگان از جاده ساحل جنوبی جزیره، با اعتبار دو میلیارد و 500 میلیون ریال در دست انجام است.
وی از پیشرفت فیزیکی 40 درصدی این پروژه سه گانه خبر داد و افزود: عمليات جدول گذاري و کف فرش خيابان امام خميني نیز با اعتباری بالغ بر دو هزار و 500 میلیون ریال و با هدف بهسازی معابر و همچنین سهولت در عبور و مرور و افزایش رفاه شهروندان در دستور کار این مدیریت قرار دارد.
مدیر فنی و امور زیربنایی سازمان منطقه آزاد قشم ادامه داد: با اجرای عملیات جدول گذاری، کف فرش کوچه ها و محلات این شهرنیز که با اعتباری مشابه دو پروژه قبلی انجام می شود، تحول بزرگی در خصوص زیباسازی و بهسازی معابر این شهر صورت خواهد گرفت.
گفتنی است، سوزا در ۳۹ کیلومتری جنوب غربی شهر قشم و در موقعیتی ساحلی قرار گرفته است. پارک ساحلی با ماسه‌های طلایی، ساختمان قدیمی گمرگ شهر سوزا و اسکه قدیمی پُسابندر، نخلستان های کلمادون، لرد، چیرا، گزدون، بنه گردن و... بخشی از مناطق گردشگری و دیدنی این شهر می باشند.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.