تصویر افتخاری دیگر برای فعالان صنعتی منطقه آزاد قشم

افتخاری دیگر برای فعالان صنعتی منطقه آزاد قشم

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت سازمان منطقه آزاد قشم گفت: شرکت سوپر پایپ قشم با صادرات محصولات صنعتی خود به خارج از کشور و کسب عنوان کارآفرین برتر استان هرمزگان، افتخار دیگری را برای حوزه صنعت جزیره رقم زد.

به گزارش روابط عمومی منطقه آزاد قشم، جهانگیر مجیدی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران با اعلام این مطلب گفت: در آئین انتخاب کارآفرینان برتراستان هرمزگان، سوپرپایپ تولید کننده لوله های پلیمری 5 لایه به عنوان یکی از شرکت های تحت حمایت سازمان منطقه آزاد قشم موفق به کسب ‌عنوان کارآفرین برتر استان هرمزگان برای سومین بار شد.

وی افزود: شرکت سوپرپایپ از سال 1376 با تاسیس در شهرک صنعتی طولای قشم در زمینه تولید لوله پلیمری پنج لایه فعالیت خود را آغاز کرد که تا کنون دو بار به‌ عنوان کارآفرین نمونه استانی در سال‌های 84 و 90، دو بار به عنوان کارفرمای برتر استانی در سال‌های 89 و 93 و همزمان در سال 89 به‌ عنوان کارفرمای برتر ملی نیز معرفی گردید.

به گفته مدیرکل صنعت، معدن و تجارت سازمان منطقه آزاد قشم، این شرکت که نخستین تولید کننده لوله پنج لایه در خاورمیانه و پنجمین تولید کننده این محصولات در جهان است، فعالیت خود را با ماموریت ایجاد توسعه و تحول در صنعت تاسیسات کشور آغاز کرد.

وی ادامه داد: این شرکت با پشتکار مهندسان و کارکنان خود در آستانه 20 سال فعالیت در این صنعت، سیستم‌های متنوع تاسیسات مکانیکی ساختمان شامل سیستم بست و ساپورت سوپرفیکس، سیستم فاضلابی سوپردرین، سیستم آبرسانی سوپرپایپ +2، سیستم گرمایش کفی، پمپ و ابزار نصب تاسیسات را در کشور عرضه می کند.

مجیدی گفت: سوپرپایپ قشم از جمله شرکت‌هایی است که خدمات مهی در حوزه مسئولیت اجتماعی در این جزیره انجام داده که حمایت از معماری روستای بندر لافت، ساخت هنرستان فنی پسرانه در شهر قشم، حمایت از هیات کشتی قشم و حمایت از برگزاری جشن نوروز صیاد در روستای سلخ از جمله آنهاست.

بنا به این گزارش، شرکت سوپر پایپ قشم در آئین انتخاب کارآفرینان برتر استان هرمزگان در بهمن ماه امسال موفق به کسب این مقام شد.

جزیره قشم با یک هزار و 500 کیلومتر مربع وسعت به عنوان بزرگترین جزیره خلیج فارس دارای چهار شهرک صنعتی است که 140 کارخانه در این شهرک ها مشغول فعالیت در حوزه های مختلف تولید و صنعت می باشند.

همه حقوق نزد سازمان منطقه آزاد قشم محفوظ می باشد.